وکیل کیفری در قزوین

وکیل کیفری برای پرونده کلاهبرداری، جرم توهین، خیانت در امانت، وکیل کارکشته برای جرائم مربوط به مواد مخدر، جرم تهدید، وکیل متخصص برای دفاع ورود به عنف و مجازات ورود به عنف، وکیل پایه یک دادگستری جرم سرقت در قزوین.


وکیل کیفری برای پرونده کلاهبرداری

کلاهبرداری یکی از پر اهمیت ترین جرایم مالی است. پرونده های کلاهبرداری همه ساله بخش بسیار زیادی از پرونده های کیفری را به خود اختصاص می دهد و از حساسیت و پیچیدگی های زیادی برخوردار است.

انتخاب موسسه حقوقی با وکیل کیفری خوب بسیار پر اهمیت است. و از آن جهت اهمیت دارد که در واقع پای آبرو و حیثیت هر دو طرف در میان می باشد. وکیل کلاهبرداری خوب، باید دقت و توجه داشته باشد نه که آیا واقعا جرمی اتفاق افتاده است یا خیر و بعد از بررسی کامل اتهام، ابتدا خود به قضاوت در مورد آن موضوع بپردازد.

وکیل خوب می داند که مسائل و امور دعاوی کیفری بر خلاف دعاوی حقوقی که اکثرا مالی می باشد با جان افراد سروکار دارد. کوچکترین خطا و اشتباه از سوی وکیل در دفاع پرونده های کیفری باعث ضربه شدید و از بین رفتن دارایی اشخاص که در واقع همان جان اشخاص می شود.


مجازات جرم کلاهبرداری

در حال حاضر مطابق ماده ۱ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا اختلاس و کلاهبرداری، مجازات جرم کلاهبرداری علاوه بر رد اصل مال به صاحبش به حبس، از دو تا ده سال و انفصال ابد از خدمات‌ دولتی و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ کرده است محکوم می‌شود.

البته شایان ذکر است که در صورتی مبلغ کلاهبرداری کمتر از صد میلیون تومان باشد، جرم قابل گذشت و بر طبق قانون کاهش مجازات حبس تعزیری مدت حبس آن نصف می‌شود.

جرایمی در قوانین مختلف هستند که برای آنها مجازات کلاهبرداری در نظر گرفته شده است که آنها شامل جرایم ذیل میشود:

  1. معرفی ملک به غیر به عنوان مال خود
  2. اشخاصی که با تبانی به عنوان وارد ثالث، اقدام به طرح دعوا
  3. انتقال مال یک شخص در صورت اطلاع
  4. تحصیل انحصار وراثت بر خلاف واقع
  5. تقسیم منافع موهوم شرکت
  6. خیانت در امانت
  7. جعل عنوان نمایندگی بیمه
  8. فروش کالای تهیه شده با ارز دولتی به بهایی گران تر
  9. تقویم متقلبانه سهم الشرکه


وکیل کیفری برای جرم توهین

نسبت دادن یک امر وهن آور به شخصی، به نحوی که عرفا به خفیف شدن و کسر شان وی منتهی گردد را توهین می گویند. حکم مجازات جرم توهین بسته به این عامل که توهین ساده ( توهین به افراد عادی) یا مشدد (توهین به مقامات) باشد.

ماده ۶۰۸ قانون مجازات اسلامی کتاب تعزیرات جرم توهین ساده را شرح داده است بدین شرح که:

توهین به افراد از قبیل فحاشی و استعمال الفاظ رکیک ، به مجازات جزای نقدی درجه شش (بیست میلیون ریال تا هشتاد میلیون ریال) خواهد بود.
 
ماده ۶۰۹ نیز به شرح توهین به مقامات پرداخته است:

هر کس با توجه به سمت، یکی از روسای سه قوه یا معاونان رئیس جمهوری یا وزرا یا یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی یا‌ نمایندگان مجلس خبرگان یا اعضای شورای نگهبان یا قضات یا اعضای دیوان محاسبات یا کارکنان وزارتخانه‌ها و مؤسسات و شرکتهای دولتی و ‌شهرداری ها در حال انجام وظیفه یا به سبب آن توهین نماید به سه تا شش ماه حبس و یا تا (۷۴) ضربه شلاق و یا 2.000.000 تا 25.000.000 ریال جزای ‌نقدی محکوم می‌شود. داشتن وکیل کیفری در خصوص جرم توهین می تواند به شما در پرونده های اینچنینی، چه به عنوان شاکی و چه به عنوان متشاکی کمک شایانی کند.

وکیل پایه یک دادگستری جرم سرقت در قزوین

سرقت به معنای ربودن مال غیر (مال شخص دیگر) عمدا می باشد که این می تواند هر جایی در قزوین رخ دهد. می تواند ربودن یک کیف پول در خیابان باشد. و یا طلا و جواهرات گرانبها از خانه و یا حتی بصورت اینترنتی و …، اگر چنین حوادثی برای شما رخ داد، میبایست پیش از هر کاری بدون معطلی با کلانتری محل خود تماس حاصل فرماید و پس از صورتجلسه نمودن مال به سرقت رفته توسط ماموران پلیس و یافتن سارق و مضنون پرونده، می توانید از یک وکیل سرقت در قزوین که به تمامی راه های اثبات نمودن جرم مسلط باشد مشاوره دریافت نمایید و یا پرونده خود را برای دفاع به وکیل بسپارید.

[ بازدید : 19 ]

[ دوشنبه 19 دی 1401 ] 20:36 ] [ آرین بتن ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]